Buca Westinghouse Servisi

İzmir'in Buca ilçesinde Westinghouse Servisi arıyorsanız bu durumda web sayfamızdan detaylı bilgi edinebilir Buca Westinghouse Servisi talepleriniz için web sitemizde yer alan iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

(0232) 261 83 67

Buca Westinghouse Servisi | İletişim Bilgileri

📞 Buca Westinghouse Servisi Telefon Numarası 0232 261 83 67
🔧 Servis Tipi Özel Westinghouse Servis (Buca Westinghouse Yetkili Servisi Değildir.)
🗺️ Buca Westinghouse Servisi Adresi Hürriyet Mah. Menderes Cad. 14/A Buca, İzmir
🕤 Buca Westinghouse Servisi Çalışma Saatleri : 09:00-21:00
💬 Buca Westinghouse Servis Yorumu : ★★★★☆ 4.6 (✅ 226 Değerlendirme)
⌛ Buca Westinghouse Servis Süresi : 60 Dakika ile 120 Dakika Arası
📅 Güncellenme Tarihi : 19.03.2024
🌐 Elektronik Posta Adresi : info@bucaservisi-tr.com

Buca Westinghouse Servisi Hizmetleri

İzmir’in en büyük ilçelerinden olan ve yıllardır yüksek Westinghouse beyaz eşya ve elektrikli ev aletleri kullanımıyla ilk sıralarda olan Buca bölgesinde halen birçok kullanıcı tarafından Westinghouse markalı elektrikli ev aletleri kapsamında buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, klima, kombi, ankastre set, ocaklı fırın ve televizyon sıklıkla kullanılmaktadır. İnsan hayatını kolaylaştıran beyaz eşya teknolojisi gün geçtikçe ilerlemekte Westinghouse gibi markaların satış bayilerinin raflarında yer alarak kullanıcı ile buluşturulmaktadır. Gündelik yaşamı kolaylaştırmak amacıyla yola çıkılan beyaz eşya endüstrisi bugün küresel çapta kazandığı yüksek cirolar Westinghouse ile beraber birçok markayı ortaya çıkarmış ve bu gelişimlerden ve inovatif değişimlerden Buca ilçesinde oturan müşteriler de payına düşeni yeni ve teknolojik Westinghouse beyaz eşyaları ve klimaları satın almada ve kullanmada tercih ederek süreç içerisinde kendine düşen payı almıştır. Westinghouse elektrikli ev aletleri grubunda üstte saydığımız cihazlar oldukça önemli olup özellikle yıkama iklimlendirme ve pişirme grubundaki cihazlar en çok arızalanan cihazlar arasında yer almaktadır. Westinghouse beyaz eşyaların arızalanması ise gündelik yaşamı oldukça sekteye uğratmakta özellikle yerel konumunuz kapsamında Buca Westinghouse Servisi ihtiyacı zaman zaman doğmaktadır. Bu ihtiyacı karşılamak ise hiç kolay olmayıp bu alanda uzman kişiler tarafından servis istasyonunun kurulması ve yönetilmesi müşterilere sunulacak hizmet kalitesi açısından oldukça fazla önem teşkil etmektedir.

Bu önemin farkında olan işletmemiz ise sizlere Westinghouse beyaz eşyalarınızda yaşadığınız teknik sorun veya arızalarda sorunsuz bir Westinghouse Servis desteği sunabilmek adına kurulmuş yıllar boyunca süren bu uzun serüvende çalışmalarını müşteri memnuniyeti doğrultusunda şekillendirerek sahaya yansıtmıştır. Buca bölgesindeki en eski kurumsal firmalardan olan Westinghouse Servisi istasyonumuz ilk kurulduğu günlerdeki “en geniş servis ağını en kaliteli Westinghouse teknik servis hizmeti ile buluşturarak sunmak” misyonundan vazgeçmemiş Buca içerisindeki Buca Koop Şirinyer Evka 1 Kuruçeşme gibi mahalle ve semtlerine aynı gün içerisinde Westinghouse Servis hizmeti sunabilecek olanağa ve yeteneğe ulaşmıştır. Westinghouse Servisi Buca ekiplerinin çalışması sayesinde birçok Westinghouse beyaz eşyayı yerinde aynı gün tamir etmiş böylece tamir sürelerini kısaltarak müşteri memnuiyetini arttırmıştır. Şu anda Buca’daki en geniş yedek parça stoğuna sahip olan servisimiz kapsamında arızalanmış Westinghouse buzdolaplarınız için role termik buzdolabı motoru veya kapı lastiği temin edebileceğiniz gibi arızalı Westinghouse markalı çamaşır ve bulaşık makineleriniz için ısıtma pompası boşaltma pompası körük lastiği motor kömürü gibi yedek parçaları aynı gün içerisinde ofisimize uğrayarak satın alabilir dilerseniz teknik servisimiz aracılığıyla tamir işlemlerinin yanında yedek parça desteği de alabilirsiniz. Aynı zamanda iklimlendirme konusunda tecrübeli ekiplerimiz sayesinde Buca bölgesinde yer alan Westinghouse klimalarınızın bakımını yapabilir Westinghouse klima bakım fiyatları kapsamında sorgulama ve fiyat araştırması yapabilir aynı zamanda Westinghouse klimalarınızın söküm takım ve montaj işlemlerini aynı gün içinde tamamlattırabilirsiniz. Buca Westinghouse Servisi alanında uzman bir teknik servis olup yıkama ve iklimlendirme grubu dışında yer alan cihazlar olan Westinghouse fırınlarda da ocak lpg dönüşümü ya da tüp dönüşümü işlemlerini evinizde çok kısa bir sürede tamamlayabilmekte aynı zamanda evinizin en önemli ev aletlerinden olan Westinghouse televizyonlarınızın arızasında da uzman televizyon ustaları eşliğinde Westinghouse televizyon servisi hizmeti verebilmektedir. Westinghouse televizyonlarınızda meydana gelen panel değişimi ekran kırılması led bar değişimi besleme kartı tamiri veya yazılım güncelleme gibi işlemler Buca’nın Şirinyer bölgesinde bulunan atölye merkezimizde aynı gün içerisinde tamir edilmekte ve test edilerek teslim edilip çözüme kavuşturulabilmektedir.

Sonuç olarak Buca bölgesinde yukarıda saydığımız ürünler kapsamında Westinghouse beyaz eşya kullanıcıysanız sizlere işinde uzman ve kaliteli bir servis deneyimi yaşatacak bir Buca Westinghouse Servisi arıyorsanız bizleri arayabilir Buca noktasında en uygun fiyatlara kurumsal bakış açılı Özel Westinghouse Servis sağlayıcısı istasyonumuzdan destek alabilirsiniz. Telefonlarınızı bekliyor olacağız.

Westinghouse Servisi Buca | Sık Sorulan Sorular
Buca bölgesinde garantisi geçmiş Westinghouse ürünler için servis sağlayıcımız ile iletişime geçmek istiyorsanız 0232 261 83 67 numaralı telefon hattımızı arayabilirsiniz.
Bizler Özel Westinghouse Servisi olarak ilk etapta sizlere Westinghouse beyaz eşyanızdan şikayetinizin ne olduğunu öğrenmeye çalışırız. Ardından eğer kullanıcı olarak sizin çözebileceğiniz basit bir arıza mevcutsa bu durumda telefon veya online sistemler üzerinden yardımcı olarak arızanızı çözmeye çalışırız. Böylece Westinghouse Servis çağırmanıza gerek kalmaz.
Elbette. Buca Westinghouse Servisi kapsamında tamir ettirdiğiniz tüm Westinghouse beyaz eşyaları için servis sağlayıcı olarak 1 yıl garanti sunmaktayız. 12 ay içerisinde Westinghouse beyaz eşyanızda tamir edilen veya değişimi yapılan yedek parça kapsamında tekrar sorun çıkarsa ücretsiz destek alabilirsiniz.
Westinghouse Servisi Buca ekiplerimiz sabah 08:30'da mesaiye başlamakta olup akşam 19:00'a kadar açık durumdadır.

Buca Westinghouse Servisi Telefon Numarası

Buca Westinghouse Servis sağlayıcısı telefon numarasını arıyorsanız 0232 261 83 67 numaralı hattı aramanız yeterli olacaktır.