Buca Axen Servisi

İzmir'in Buca ilçesinde Axen Servisi arıyorsanız bu durumda web sayfamızdan detaylı bilgi edinebilir Buca Axen Servisi talepleriniz için web sitemizde yer alan iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

(0232) 344 19 89

Buca Axen Servisi | İletişim Bilgileri

📞 Buca Axen Servisi Telefon Numarası 0232 344 19 89
🔧 Servis Tipi Özel Axen Servis (Buca Axen Yetkili Servisi Değildir.)
🗺️ Buca Axen Servisi Adresi Hürriyet Mah. Menderes Cad. 14/A Buca, İzmir
🕤 Buca Axen Servisi Çalışma Saatleri : 09:00-21:00
💬 Buca Axen Servis Yorumu : ★★★★☆ 4.6 (✅ 226 Değerlendirme)
⌛ Buca Axen Servis Süresi : 60 Dakika ile 120 Dakika Arası
📅 Güncellenme Tarihi : 20.03.2024
🌐 Elektronik Posta Adresi : info@bucaservisi-tr.com

Buca Axen Servisi Hizmetleri

İzmir’in en büyük ilçelerinden olan ve yıllardır yüksek Axen beyaz eşya ve elektrikli ev aletleri kullanımıyla ilk sıralarda olan Buca bölgesinde halen birçok kullanıcı tarafından Axen markalı elektrikli ev aletleri kapsamında buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, klima, kombi, ankastre set, ocaklı fırın ve televizyon sıklıkla kullanılmaktadır. İnsan hayatını kolaylaştıran beyaz eşya teknolojisi gün geçtikçe ilerlemekte Axen gibi markaların satış bayilerinin raflarında yer alarak kullanıcı ile buluşturulmaktadır. Gündelik yaşamı kolaylaştırmak amacıyla yola çıkılan beyaz eşya endüstrisi bugün küresel çapta kazandığı yüksek cirolar Axen ile beraber birçok markayı ortaya çıkarmış ve bu gelişimlerden ve inovatif değişimlerden Buca ilçesinde oturan müşteriler de payına düşeni yeni ve teknolojik Axen beyaz eşyaları ve klimaları satın almada ve kullanmada tercih ederek süreç içerisinde kendine düşen payı almıştır. Axen elektrikli ev aletleri grubunda üstte saydığımız cihazlar oldukça önemli olup özellikle yıkama iklimlendirme ve pişirme grubundaki cihazlar en çok arızalanan cihazlar arasında yer almaktadır. Axen beyaz eşyaların arızalanması ise gündelik yaşamı oldukça sekteye uğratmakta özellikle yerel konumunuz kapsamında Buca Axen Servisi ihtiyacı zaman zaman doğmaktadır. Bu ihtiyacı karşılamak ise hiç kolay olmayıp bu alanda uzman kişiler tarafından servis istasyonunun kurulması ve yönetilmesi müşterilere sunulacak hizmet kalitesi açısından oldukça fazla önem teşkil etmektedir.

Bu önemin farkında olan işletmemiz ise sizlere Axen beyaz eşyalarınızda yaşadığınız teknik sorun veya arızalarda sorunsuz bir Axen Servis desteği sunabilmek adına kurulmuş yıllar boyunca süren bu uzun serüvende çalışmalarını müşteri memnuniyeti doğrultusunda şekillendirerek sahaya yansıtmıştır. Buca bölgesindeki en eski kurumsal firmalardan olan Axen Servisi istasyonumuz ilk kurulduğu günlerdeki “en geniş servis ağını en kaliteli Axen teknik servis hizmeti ile buluşturarak sunmak” misyonundan vazgeçmemiş Buca içerisindeki Buca Koop Şirinyer Evka 1 Kuruçeşme gibi mahalle ve semtlerine aynı gün içerisinde Axen Servis hizmeti sunabilecek olanağa ve yeteneğe ulaşmıştır. Axen Servisi Buca ekiplerinin çalışması sayesinde birçok Axen beyaz eşyayı yerinde aynı gün tamir etmiş böylece tamir sürelerini kısaltarak müşteri memnuiyetini arttırmıştır. Şu anda Buca’daki en geniş yedek parça stoğuna sahip olan servisimiz kapsamında arızalanmış Axen buzdolaplarınız için role termik buzdolabı motoru veya kapı lastiği temin edebileceğiniz gibi arızalı Axen markalı çamaşır ve bulaşık makineleriniz için ısıtma pompası boşaltma pompası körük lastiği motor kömürü gibi yedek parçaları aynı gün içerisinde ofisimize uğrayarak satın alabilir dilerseniz teknik servisimiz aracılığıyla tamir işlemlerinin yanında yedek parça desteği de alabilirsiniz. Aynı zamanda iklimlendirme konusunda tecrübeli ekiplerimiz sayesinde Buca bölgesinde yer alan Axen klimalarınızın bakımını yapabilir Axen klima bakım fiyatları kapsamında sorgulama ve fiyat araştırması yapabilir aynı zamanda Axen klimalarınızın klima sökümü klima montajı dış ünite veya iç ünite yer değişimi klima gazı doldurma işlemlerini aynı gün içinde tamamlattırabilirsiniz. Buca Axen Servisi alanında uzman bir teknik servis olup yıkama ve iklimlendirme grubu dışında yer alan cihazlar olan Axen fırınlarda da ocak lpg dönüşümü ya da tüp dönüşümü işlemlerini evinizde çok kısa bir sürede tamamlayabilmekte aynı zamanda evinizin en önemli ev aletlerinden olan Axen televizyonlarınızın arızasında da uzman televizyon ustaları eşliğinde Axen televizyon servisi hizmeti verebilmektedir. Axen televizyonlarınızda meydana gelen panel değişimi fiyatları ekran kırılması led bar değişimi besleme kartı tamiri veya yazılım güncelleme gibi işlemler Buca’nın Şirinyer bölgesinde bulunan atölye merkezimizde aynı gün içerisinde tamir edilmekte ve test edilerek teslim edilip çözüme kavuşturulabilmektedir. Aynı zamanda firmamız aracılığıyla Axen markalı kombileriniz için destek alabilir kombi bakımı fiyatları hakkında bilgi alabilir Axen kombilerin yedek parçaları kapsamında eşanjör emniyet ventili sirkulasyon pompası elektronik kartlarının tamiri ve parça temini konusunda bizlere başvurabilirsiniz.

Sonuç olarak Buca bölgesinde yukarıda saydığımız ürünler kapsamında Axen beyaz eşya klima veya kombi kullanıcıysanız sizlere işinde uzman ve kaliteli bir servis deneyimi yaşatacak bir Buca Axen Servisi arıyorsanız bizleri arayabilir Buca noktasında en uygun fiyatlara kurumsal bakış açılı Özel Axen Servis sağlayıcısı istasyonumuzdan destek alabilirsiniz. Telefonlarınızı bekliyor olacağız.

Axen Servisi Buca | Sık Sorulan Sorular
Buca bölgesinde garantisi geçmiş Axen ürünler için servis sağlayıcımız ile iletişime geçmek istiyorsanız 0232 344 19 89 numaralı telefon hattımızı arayabilirsiniz.
Bizler Özel Axen Servisi olarak ilk etapta sizlere Axen beyaz eşyanızdan şikayetinizin ne olduğunu öğrenmeye çalışırız. Ardından eğer kullanıcı olarak sizin çözebileceğiniz basit bir arıza mevcutsa bu durumda telefon veya online sistemler üzerinden yardımcı olarak arızanızı çözmeye çalışırız. Böylece Axen Servis çağırmanıza gerek kalmaz.
Elbette. Buca Axen Servisi kapsamında tamir ettirdiğiniz tüm Axen beyaz eşyaları için servis sağlayıcı olarak 1 yıl garanti sunmaktayız. 12 ay içerisinde Axen beyaz eşyanızda tamir edilen veya değişimi yapılan yedek parça kapsamında tekrar sorun çıkarsa ücretsiz destek alabilirsiniz.
Axen Servisi Buca ekiplerimiz sabah 08:30'da mesaiye başlamakta olup akşam 19:00'a kadar açık durumdadır.

Buca Axen Servisi Telefon Numarası

Buca Axen Servis sağlayıcısı telefon numarasını arıyorsanız 0232 344 19 89 numaralı hattı aramanız yeterli olacaktır.