Buca Klima Servisi

İzmir'in Buca ilçesinde klima servisi arıyorsanız bu durumda web sayfamızdan detaylı bilgi edinebilir Buca Klima Servisi talepleriniz için web sitemizde yer alan iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

(0232) 261 83 67

Buca Klima Servisi | İletişim Bilgileri

📞 Buca Klima Servisi Telefon Numarası 0232 261 83 67
🔧 Buca Klima Servisinde Yapılan İşlemler Klima Sökümü Klima Montajı Klima Bakımı ve Klima Tamiri
🗺️ Buca Klima Servisi Adresi Hürriyet Mah. Menderes Cad. 14/A Buca, İzmir
🕤 Buca Klima Servisi Çalışma Saatleri : 09:00-21:00
💬 Buca Servis Yorumu : ★★★★☆ 4.6 (✅ 226 Değerlendirme)
⌛ Buca Klima Servis Süresi : 60 Dakika ile 120 Dakika Arası
📅 Güncellenme Tarihi : 20.03.2024
🌐 Elektronik Posta Adresi : info@bucaservisi-tr.com

Buca Klima Servisi Hizmetleri

İzmir’in en büyük ilçelerinden olan ve yıllardır yüksek klima kullanımıyla bilinen Buca bölgesinde halen birçok kullanıcı tarafından klimalar sıklıkla kullanılmaktadır. İnsan hayatını konforlu hale getiren klima teknolojisi gün geçtikçe ilerlemekte, markaların satış bayilerinde kullanıcılarla buluşmaktadır. Gündelik yaşamı kolaylaştırmak amacıyla yola çıkılan klima endüstrisi, küresel çapta büyük cirolar elde etmiş ve birçok markayı ortaya çıkarmıştır. Bu gelişimlerden etkilenen Buca ilçesindeki kullanıcılar, yeni ve teknolojik klimaları satın alarak yaşamlarını kolaylaştırmaktadır. Elektrikli ev aletleri grubunda yer alan klimalar, özellikle iklimlendirme konusunda önemli olup, arızalanan cihazlar arasında yer almaktadır. Klima arızaları, günlük yaşamı olumsuz etkileyebilmekte ve Buca'daki kullanıcılar için zaman zaman klima servisi ihtiyacı doğurmaktadır. Bu ihtiyacı karşılamak için uzman kişiler tarafından yönetilen bir Buca Klima Servisi istasyonunun kurulması ve işletilmesi, müşterilere sunulacak hizmet kalitesi açısından büyük önem taşımaktadır.

Bu önemin farkında olan işletmemiz ise sizlere klimalarınızda yaşadığınız teknik sorun veya arızalarda sorunsuz bir servis desteği sunabilmek adına kurulmuş yıllar boyunca süren bu uzun serüvende çalışmalarını müşteri memnuniyeti doğrultusunda şekillendirerek sahaya yansıtmıştır. Buca bölgesindeki en eski kurumsal firmalardan olan klima servis istasyonumuz ilk kurulduğu günlerdeki “en geniş klima servis ağını en kaliteli teknik servis hizmeti ile buluşturarak sunmak” misyonundan vazgeçmemiş Buca içerisindeki Buca Koop Şirinyer Evka 1 Kuruçeşme gibi mahalle ve semtlerine aynı gün içerisinde servis hizmeti sunabilecek olanağa ve yeteneğe ulaşmıştır. Klima Servisi Buca ekiplerinin çalışması sayesinde birçok klimayı yerinde aynı gün tamir etmiş böylece tamir sürelerini kısaltarak müşteri memnuiyetini arttırmıştır. Şu anda Buca’daki en geniş yedek parça stoğuna sahip olan servisimiz kapsamında arızalanmış klimalarınız için klima gazı kapasitör dış ünite ayağı drenaj borusu klima filtresi temin edebileceğiniz gibi arızalı split salon tipi duvar tipi kaset ve kanallı klimalar için klima montajı klima sökümü klima bakımı ve klima yer değiştirme işlemini aynı gün içerisinde ofisimize uğrayarak randevu oluşturabilir dilerseniz teknik servisimiz aracılığıyla tamir işlemlerinin yanında yedek parça desteği de alabilirsiniz. Aynı zamanda iklimlendirme konusunda tecrübeli ekiplerimiz sayesinde Buca bölgesinde yer alan klimalarınızın bakımını yapabilir klima bakım fiyatları kapsamında sorgulama ve fiyat araştırması yapabilir aynı zamanda klimalarınızın her türlü teknik işlemlerini aynı gün içinde tamamlattırabilirsiniz. Buca Klima Servisi alanında uzman bir teknik servis olup iklimlendirme grubu olan klimalarda klima soğutmuyor sesli çalışıyor çalışmıyor su akıtıyor klima üflemiyor arıza kodu çözümü işlemlerini evinizde çok kısa bir sürede tamamlayabilmekte aynı zamanda evinizin en önemli ev aletlerinden olan klimalarınızın arızasında da 1 yıl garantili hizmet vermekte Buca’nın Şirinyer bölgesinde bulunan atölye merkezimizde aynı gün içerisinde klimalarınızı tamir ederek ve test ederek teslim edip çözüme kavuşturulabilmektedir.

Sonuç olarak Buca bölgesinde yukarıda saydığımız ürünler kapsamında klima kullanıcıysanız sizlere işinde uzman ve kaliteli bir servis deneyimi yaşatacak bir Buca Klima Servisi arıyorsanız bizleri arayabilir Buca noktasında en uygun fiyatlara kurumsal bakış açılı Özel Servis sağlayıcısı istasyonumuzdan destek alabilirsiniz. Telefonlarınızı bekliyor olacağız.

Klima Servisi Buca | Sık Sorulan Sorular
Buca bölgesinde garantisi geçmiş klimalar için servis sağlayıcımız ile iletişime geçmek istiyorsanız 0232 261 83 67 numaralı telefon hattımızı arayabilirsiniz.
Bizler klima servisi olarak ilk etapta sizlere klimanızdan şikayetinizin ne olduğunu öğrenmeye çalışırız. Ardından eğer kullanıcı olarak sizin çözebileceğiniz basit bir arıza mevcutsa bu durumda telefon veya online sistemler üzerinden yardımcı olarak arızanızı çözmeye çalışırız. Böylece servis çağırmanıza gerek kalmaz.
Elbette. Buca Klima Servisi kapsamında tamir ettirdiğiniz tüm beyaz eşyaları için servis sağlayıcı olarak 1 yıl garanti sunmaktayız. 12 ay içerisinde klimanızda tamir edilen veya değişimi yapılan yedek parça kapsamında tekrar sorun çıkarsa ücretsiz destek alabilirsiniz.
Klima Servisi Buca ekiplerimiz sabah 08:30'da mesaiye başlamakta olup akşam 19:00'a kadar açık durumdadır.

Buca Klima Servisi Telefon Numarası

Buca Klima Servis sağlayıcısı telefon numarasını arıyorsanız 0232 261 83 67 numaralı hattı aramanız yeterli olacaktır.