Buca Regal Servisi

İzmir'in Buca ilçesinde Regal Servisi arıyorsanız bu durumda web sayfamızdan detaylı bilgi edinebilir Buca Regal Servisi talepleriniz için web sitemizde yer alan iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

(0232) 261 83 67

Buca Regal Servisi | İletişim Bilgileri

📞 Buca Regal Servisi Telefon Numarası 0232 261 83 67
🔧 Servis Tipi Özel Regal Servis (Buca Regal Yetkili Servisi Değildir.)
🗺️ Buca Regal Servisi Adresi Hürriyet Mah. Menderes Cad. 14/A Buca, İzmir
🕤 Buca Regal Servisi Çalışma Saatleri : 09:00-21:00
💬 Buca Regal Servis Yorumu : ★★★★☆ 4.6 (✅ 226 Değerlendirme)
⌛ Buca Regal Servis Süresi : 60 Dakika ile 120 Dakika Arası
📅 Güncellenme Tarihi : 19.03.2024
🌐 Elektronik Posta Adresi : info@bucaservisi-tr.com

Buca Regal Servisi Hizmetleri

İzmir’in en büyük ilçelerinden olan ve yıllardır yüksek Regal beyaz eşya ve elektrikli ev aletleri kullanımıyla ilk sıralarda olan Buca bölgesinde halen birçok kullanıcı tarafından Regal markalı elektrikli ev aletleri kapsamında buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, klima, kombi, ankastre set, ocaklı fırın ve televizyon sıklıkla kullanılmaktadır. İnsan hayatını kolaylaştıran beyaz eşya teknolojisi gün geçtikçe ilerlemekte Regal gibi markaların satış bayilerinin raflarında yer alarak kullanıcı ile buluşturulmaktadır. Gündelik yaşamı kolaylaştırmak amacıyla yola çıkılan beyaz eşya endüstrisi bugün küresel çapta kazandığı yüksek cirolar Regal ile beraber birçok markayı ortaya çıkarmış ve bu gelişimlerden ve inovatif değişimlerden Buca ilçesinde oturan müşteriler de payına düşeni yeni ve teknolojik Regal beyaz eşyaları ve klimaları satın almada ve kullanmada tercih ederek süreç içerisinde kendine düşen payı almıştır. Regal elektrikli ev aletleri grubunda üstte saydığımız cihazlar oldukça önemli olup özellikle yıkama iklimlendirme ve pişirme grubundaki cihazlar en çok arızalanan cihazlar arasında yer almaktadır. Regal beyaz eşyaların arızalanması ise gündelik yaşamı oldukça sekteye uğratmakta özellikle yerel konumunuz kapsamında Buca Regal Servisi ihtiyacı zaman zaman doğmaktadır. Bu ihtiyacı karşılamak ise hiç kolay olmayıp bu alanda uzman kişiler tarafından servis istasyonunun kurulması ve yönetilmesi müşterilere sunulacak hizmet kalitesi açısından oldukça fazla önem teşkil etmektedir.

Bu önemin farkında olan işletmemiz ise sizlere Regal beyaz eşyalarınızda yaşadığınız teknik sorun veya arızalarda sorunsuz bir Regal Servis desteği sunabilmek adına kurulmuş yıllar boyunca süren bu uzun serüvende çalışmalarını müşteri memnuniyeti doğrultusunda şekillendirerek sahaya yansıtmıştır. Buca bölgesindeki en eski kurumsal firmalardan olan Regal Servisi istasyonumuz ilk kurulduğu günlerdeki “en geniş servis ağını en kaliteli Regal teknik servis hizmeti ile buluşturarak sunmak” misyonundan vazgeçmemiş Buca içerisindeki Buca Koop Şirinyer Evka 1 Kuruçeşme gibi mahalle ve semtlerine aynı gün içerisinde Regal Servis hizmeti sunabilecek olanağa ve yeteneğe ulaşmıştır. Regal Servisi Buca ekiplerinin çalışması sayesinde birçok Regal beyaz eşyayı yerinde aynı gün tamir etmiş böylece tamir sürelerini kısaltarak müşteri memnuiyetini arttırmıştır. Şu anda Buca’daki en geniş yedek parça stoğuna sahip olan servisimiz kapsamında arızalanmış Regal buzdolaplarınız için role termik buzdolabı motoru veya kapı lastiği temin edebileceğiniz gibi arızalı Regal markalı çamaşır ve bulaşık makineleriniz için ısıtma pompası boşaltma pompası körük lastiği motor kömürü gibi yedek parçaları aynı gün içerisinde ofisimize uğrayarak satın alabilir dilerseniz teknik servisimiz aracılığıyla tamir işlemlerinin yanında yedek parça desteği de alabilirsiniz. Aynı zamanda iklimlendirme konusunda tecrübeli ekiplerimiz sayesinde Buca bölgesinde yer alan Regal klimalarınızın bakımını yapabilir Regal klima bakım fiyatları kapsamında sorgulama ve fiyat araştırması yapabilir aynı zamanda Regal klimalarınızın söküm takım ve montaj işlemlerini aynı gün içinde tamamlattırabilirsiniz. Buca Regal Servisi alanında uzman bir teknik servis olup yıkama ve iklimlendirme grubu dışında yer alan cihazlar olan Regal fırınlarda da ocak lpg dönüşümü ya da tüp dönüşümü işlemlerini evinizde çok kısa bir sürede tamamlayabilmekte aynı zamanda evinizin en önemli ev aletlerinden olan Regal televizyonlarınızın arızasında da uzman televizyon ustaları eşliğinde Regal televizyon servisi hizmeti verebilmektedir. Regal televizyonlarınızda meydana gelen panel değişimi ekran kırılması led bar değişimi besleme kartı tamiri veya yazılım güncelleme gibi işlemler Buca’nın Şirinyer bölgesinde bulunan atölye merkezimizde aynı gün içerisinde tamir edilmekte ve test edilerek teslim edilip çözüme kavuşturulabilmektedir.

Sonuç olarak Buca bölgesinde yukarıda saydığımız ürünler kapsamında Regal beyaz eşya kullanıcıysanız sizlere işinde uzman ve kaliteli bir servis deneyimi yaşatacak bir Buca Regal Servisi arıyorsanız bizleri arayabilir Buca noktasında en uygun fiyatlara kurumsal bakış açılı Özel Regal Servis sağlayıcısı istasyonumuzdan destek alabilirsiniz. Telefonlarınızı bekliyor olacağız.

Regal Servisi Buca | Sık Sorulan Sorular
Buca bölgesinde garantisi geçmiş Regal ürünler için servis sağlayıcımız ile iletişime geçmek istiyorsanız 0232 261 83 67 numaralı telefon hattımızı arayabilirsiniz.
Bizler Özel Regal Servisi olarak ilk etapta sizlere Regal beyaz eşyanızdan şikayetinizin ne olduğunu öğrenmeye çalışırız. Ardından eğer kullanıcı olarak sizin çözebileceğiniz basit bir arıza mevcutsa bu durumda telefon veya online sistemler üzerinden yardımcı olarak arızanızı çözmeye çalışırız. Böylece Regal Servis çağırmanıza gerek kalmaz.
Elbette. Buca Regal Servisi kapsamında tamir ettirdiğiniz tüm Regal beyaz eşyaları için servis sağlayıcı olarak 1 yıl garanti sunmaktayız. 12 ay içerisinde Regal beyaz eşyanızda tamir edilen veya değişimi yapılan yedek parça kapsamında tekrar sorun çıkarsa ücretsiz destek alabilirsiniz.
Regal Servisi Buca ekiplerimiz sabah 08:30'da mesaiye başlamakta olup akşam 19:00'a kadar açık durumdadır.

Buca Regal Servisi Telefon Numarası

Buca Regal Servis sağlayıcısı telefon numarasını arıyorsanız 0232 261 83 67 numaralı hattı aramanız yeterli olacaktır.