Buca Lg Servisi

İzmir'in Buca ilçesinde Lg Servisi arıyorsanız bu durumda web sayfamızdan detaylı bilgi edinebilir Buca Lg Servisi talepleriniz için web sitemizde yer alan iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

(0232) 261 83 67

Buca Lg Servisi | İletişim Bilgileri

📞 Buca Lg Servisi Telefon Numarası 0232 261 83 67
🔧 Servis Tipi Özel Lg Servis (Buca Lg Yetkili Servisi Değildir.)
🗺️ Buca Lg Servisi Adresi Hürriyet Mah. Menderes Cad. 14/A Buca, İzmir
🕤 Buca Lg Servisi Çalışma Saatleri : 09:00-21:00
💬 Buca Lg Servis Yorumu : ★★★★☆ 4.6 (✅ 226 Değerlendirme)
⌛ Buca Lg Servis Süresi : 60 Dakika ile 120 Dakika Arası
📅 Güncellenme Tarihi : 19.03.2024
🌐 Elektronik Posta Adresi : info@bucaservisi-tr.com

Buca Lg Servisi Hizmetleri

İzmir’in en büyük ilçelerinden olan ve yıllardır yüksek Lg beyaz eşya ve elektrikli ev aletleri kullanımıyla ilk sıralarda olan Buca bölgesinde halen birçok kullanıcı tarafından Lg markalı elektrikli ev aletleri kapsamında buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, klima, kombi, ankastre set, ocaklı fırın ve televizyon sıklıkla kullanılmaktadır. İnsan hayatını kolaylaştıran beyaz eşya teknolojisi gün geçtikçe ilerlemekte Lg gibi markaların satış bayilerinin raflarında yer alarak kullanıcı ile buluşturulmaktadır. Gündelik yaşamı kolaylaştırmak amacıyla yola çıkılan beyaz eşya endüstrisi bugün küresel çapta kazandığı yüksek cirolar Lg ile beraber birçok markayı ortaya çıkarmış ve bu gelişimlerden ve inovatif değişimlerden Buca ilçesinde oturan müşteriler de payına düşeni yeni ve teknolojik Lg beyaz eşyaları ve klimaları satın almada ve kullanmada tercih ederek süreç içerisinde kendine düşen payı almıştır. Lg elektrikli ev aletleri grubunda üstte saydığımız cihazlar oldukça önemli olup özellikle yıkama iklimlendirme ve pişirme grubundaki cihazlar en çok arızalanan cihazlar arasında yer almaktadır. Lg beyaz eşyaların arızalanması ise gündelik yaşamı oldukça sekteye uğratmakta özellikle yerel konumunuz kapsamında Buca Lg Servisi ihtiyacı zaman zaman doğmaktadır. Bu ihtiyacı karşılamak ise hiç kolay olmayıp bu alanda uzman kişiler tarafından servis istasyonunun kurulması ve yönetilmesi müşterilere sunulacak hizmet kalitesi açısından oldukça fazla önem teşkil etmektedir.

Bu önemin farkında olan işletmemiz ise sizlere Lg beyaz eşyalarınızda yaşadığınız teknik sorun veya arızalarda sorunsuz bir Lg Servis desteği sunabilmek adına kurulmuş yıllar boyunca süren bu uzun serüvende çalışmalarını müşteri memnuniyeti doğrultusunda şekillendirerek sahaya yansıtmıştır. Buca bölgesindeki en eski kurumsal firmalardan olan Lg Servisi istasyonumuz ilk kurulduğu günlerdeki “en geniş servis ağını en kaliteli Lg teknik servis hizmeti ile buluşturarak sunmak” misyonundan vazgeçmemiş Buca içerisindeki Buca Koop Şirinyer Evka 1 Kuruçeşme gibi mahalle ve semtlerine aynı gün içerisinde Lg Servis hizmeti sunabilecek olanağa ve yeteneğe ulaşmıştır. Lg Servisi Buca ekiplerinin çalışması sayesinde birçok Lg beyaz eşyayı yerinde aynı gün tamir etmiş böylece tamir sürelerini kısaltarak müşteri memnuiyetini arttırmıştır. Şu anda Buca’daki en geniş yedek parça stoğuna sahip olan servisimiz kapsamında arızalanmış Lg buzdolaplarınız için role termik buzdolabı motoru veya kapı lastiği temin edebileceğiniz gibi arızalı Lg markalı çamaşır ve bulaşık makineleriniz için ısıtma pompası boşaltma pompası körük lastiği motor kömürü gibi yedek parçaları aynı gün içerisinde ofisimize uğrayarak satın alabilir dilerseniz teknik servisimiz aracılığıyla tamir işlemlerinin yanında yedek parça desteği de alabilirsiniz. Aynı zamanda iklimlendirme konusunda tecrübeli ekiplerimiz sayesinde Buca bölgesinde yer alan Lg klimalarınızın bakımını yapabilir Lg klima bakım fiyatları kapsamında sorgulama ve fiyat araştırması yapabilir aynı zamanda Lg klimalarınızın söküm takım ve montaj işlemlerini aynı gün içinde tamamlattırabilirsiniz. Buca Lg Servisi alanında uzman bir teknik servis olup yıkama ve iklimlendirme grubu dışında yer alan cihazlar olan Lg fırınlarda da ocak lpg dönüşümü ya da tüp dönüşümü işlemlerini evinizde çok kısa bir sürede tamamlayabilmekte aynı zamanda evinizin en önemli ev aletlerinden olan Lg televizyonlarınızın arızasında da uzman televizyon ustaları eşliğinde Lg televizyon servisi hizmeti verebilmektedir. Lg televizyonlarınızda meydana gelen panel değişimi ekran kırılması led bar değişimi besleme kartı tamiri veya yazılım güncelleme gibi işlemler Buca’nın Şirinyer bölgesinde bulunan atölye merkezimizde aynı gün içerisinde tamir edilmekte ve test edilerek teslim edilip çözüme kavuşturulabilmektedir.

Sonuç olarak Buca bölgesinde yukarıda saydığımız ürünler kapsamında Lg beyaz eşya kullanıcıysanız sizlere işinde uzman ve kaliteli bir servis deneyimi yaşatacak bir Buca Lg Servisi arıyorsanız bizleri arayabilir Buca noktasında en uygun fiyatlara kurumsal bakış açılı Özel Lg Servis sağlayıcısı istasyonumuzdan destek alabilirsiniz. Telefonlarınızı bekliyor olacağız.

Lg Servisi Buca | Sık Sorulan Sorular
Buca bölgesinde garantisi geçmiş Lg ürünler için servis sağlayıcımız ile iletişime geçmek istiyorsanız 0232 261 83 67 numaralı telefon hattımızı arayabilirsiniz.
Bizler Özel Lg Servisi olarak ilk etapta sizlere Lg beyaz eşyanızdan şikayetinizin ne olduğunu öğrenmeye çalışırız. Ardından eğer kullanıcı olarak sizin çözebileceğiniz basit bir arıza mevcutsa bu durumda telefon veya online sistemler üzerinden yardımcı olarak arızanızı çözmeye çalışırız. Böylece Lg Servis çağırmanıza gerek kalmaz.
Elbette. Buca Lg Servisi kapsamında tamir ettirdiğiniz tüm Lg beyaz eşyaları için servis sağlayıcı olarak 1 yıl garanti sunmaktayız. 12 ay içerisinde Lg beyaz eşyanızda tamir edilen veya değişimi yapılan yedek parça kapsamında tekrar sorun çıkarsa ücretsiz destek alabilirsiniz.
Lg Servisi Buca ekiplerimiz sabah 08:30'da mesaiye başlamakta olup akşam 19:00'a kadar açık durumdadır.

Buca Lg Servisi Telefon Numarası

Buca Lg Servis sağlayıcısı telefon numarasını arıyorsanız 0232 261 83 67 numaralı hattı aramanız yeterli olacaktır.