Buca Haier Servisi

İzmir'in Buca ilçesinde Haier Servisi arıyorsanız bu durumda web sayfamızdan detaylı bilgi edinebilir Buca Haier Servisi talepleriniz için web sitemizde yer alan iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

(0232) 261 83 67

Buca Haier Servisi | İletişim Bilgileri

📞 Buca Haier Servisi Telefon Numarası 0232 261 83 67
🔧 Servis Tipi Özel Haier Servis (Buca Haier Yetkili Servisi Değildir.)
🗺️ Buca Haier Servisi Adresi Hürriyet Mah. Menderes Cad. 14/A Buca, İzmir
🕤 Buca Haier Servisi Çalışma Saatleri : 09:00-21:00
💬 Buca Haier Servis Yorumu : ★★★★☆ 4.6 (✅ 226 Değerlendirme)
⌛ Buca Haier Servis Süresi : 60 Dakika ile 120 Dakika Arası
📅 Güncellenme Tarihi : 20.03.2024
🌐 Elektronik Posta Adresi : info@bucaservisi-tr.com

Buca Haier Servisi Hizmetleri

İzmir’in en büyük ilçelerinden olan ve yıllardır yüksek Haier beyaz eşya ve elektrikli ev aletleri kullanımıyla ilk sıralarda olan Buca bölgesinde halen birçok kullanıcı tarafından Haier markalı elektrikli ev aletleri kapsamında buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, klima, kombi, ankastre set, ocaklı fırın ve televizyon sıklıkla kullanılmaktadır. İnsan hayatını kolaylaştıran beyaz eşya teknolojisi gün geçtikçe ilerlemekte Haier gibi markaların satış bayilerinin raflarında yer alarak kullanıcı ile buluşturulmaktadır. Gündelik yaşamı kolaylaştırmak amacıyla yola çıkılan beyaz eşya endüstrisi bugün küresel çapta kazandığı yüksek cirolar Haier ile beraber birçok markayı ortaya çıkarmış ve bu gelişimlerden ve inovatif değişimlerden Buca ilçesinde oturan müşteriler de payına düşeni yeni ve teknolojik Haier beyaz eşyaları ve klimaları satın almada ve kullanmada tercih ederek süreç içerisinde kendine düşen payı almıştır. Haier elektrikli ev aletleri grubunda üstte saydığımız cihazlar oldukça önemli olup özellikle yıkama iklimlendirme ve pişirme grubundaki cihazlar en çok arızalanan cihazlar arasında yer almaktadır. Haier beyaz eşyaların arızalanması ise gündelik yaşamı oldukça sekteye uğratmakta özellikle yerel konumunuz kapsamında Buca Haier Servisi ihtiyacı zaman zaman doğmaktadır. Bu ihtiyacı karşılamak ise hiç kolay olmayıp bu alanda uzman kişiler tarafından servis istasyonunun kurulması ve yönetilmesi müşterilere sunulacak hizmet kalitesi açısından oldukça fazla önem teşkil etmektedir.

Bu önemin farkında olan işletmemiz ise sizlere Haier beyaz eşyalarınızda yaşadığınız teknik sorun veya arızalarda sorunsuz bir Haier Servis desteği sunabilmek adına kurulmuş yıllar boyunca süren bu uzun serüvende çalışmalarını müşteri memnuniyeti doğrultusunda şekillendirerek sahaya yansıtmıştır. Buca bölgesindeki en eski kurumsal firmalardan olan Haier Servisi istasyonumuz ilk kurulduğu günlerdeki “en geniş servis ağını en kaliteli Haier teknik servis hizmeti ile buluşturarak sunmak” misyonundan vazgeçmemiş Buca içerisindeki Buca Koop Şirinyer Evka 1 Kuruçeşme gibi mahalle ve semtlerine aynı gün içerisinde Haier Servis hizmeti sunabilecek olanağa ve yeteneğe ulaşmıştır. Haier Servisi Buca ekiplerinin çalışması sayesinde birçok Haier beyaz eşyayı yerinde aynı gün tamir etmiş böylece tamir sürelerini kısaltarak müşteri memnuiyetini arttırmıştır. Şu anda Buca’daki en geniş yedek parça stoğuna sahip olan servisimiz kapsamında arızalanmış Haier buzdolaplarınız için role termik buzdolabı motoru veya kapı lastiği temin edebileceğiniz gibi arızalı Haier markalı çamaşır ve bulaşık makineleriniz için ısıtma pompası boşaltma pompası körük lastiği motor kömürü gibi yedek parçaları aynı gün içerisinde ofisimize uğrayarak satın alabilir dilerseniz teknik servisimiz aracılığıyla tamir işlemlerinin yanında yedek parça desteği de alabilirsiniz. Aynı zamanda iklimlendirme konusunda tecrübeli ekiplerimiz sayesinde Buca bölgesinde yer alan Haier klimalarınızın bakımını yapabilir Haier klima bakım fiyatları kapsamında sorgulama ve fiyat araştırması yapabilir aynı zamanda Haier klimalarınızın klima sökümü klima montajı dış ünite veya iç ünite yer değişimi klima gazı doldurma işlemlerini aynı gün içinde tamamlattırabilirsiniz. Buca Haier Servisi alanında uzman bir teknik servis olup yıkama ve iklimlendirme grubu dışında yer alan cihazlar olan Haier fırınlarda da ocak lpg dönüşümü ya da tüp dönüşümü işlemlerini evinizde çok kısa bir sürede tamamlayabilmekte aynı zamanda evinizin en önemli ev aletlerinden olan Haier televizyonlarınızın arızasında da uzman televizyon ustaları eşliğinde Haier televizyon servisi hizmeti verebilmektedir. Haier televizyonlarınızda meydana gelen panel değişimi fiyatları ekran kırılması led bar değişimi besleme kartı tamiri veya yazılım güncelleme gibi işlemler Buca’nın Şirinyer bölgesinde bulunan atölye merkezimizde aynı gün içerisinde tamir edilmekte ve test edilerek teslim edilip çözüme kavuşturulabilmektedir. Aynı zamanda firmamız aracılığıyla Haier markalı kombileriniz için destek alabilir kombi bakımı fiyatları hakkında bilgi alabilir Haier kombilerin yedek parçaları kapsamında eşanjör emniyet ventili sirkulasyon pompası elektronik kartlarının tamiri ve parça temini konusunda bizlere başvurabilirsiniz.

Sonuç olarak Buca bölgesinde yukarıda saydığımız ürünler kapsamında Haier beyaz eşya klima veya kombi kullanıcıysanız sizlere işinde uzman ve kaliteli bir servis deneyimi yaşatacak bir Buca Haier Servisi arıyorsanız bizleri arayabilir Buca noktasında en uygun fiyatlara kurumsal bakış açılı Özel Haier Servis sağlayıcısı istasyonumuzdan destek alabilirsiniz. Telefonlarınızı bekliyor olacağız.

Haier Servisi Buca | Sık Sorulan Sorular
Buca bölgesinde garantisi geçmiş Haier ürünler için servis sağlayıcımız ile iletişime geçmek istiyorsanız 0232 261 83 67 numaralı telefon hattımızı arayabilirsiniz.
Bizler Özel Haier Servisi olarak ilk etapta sizlere Haier beyaz eşyanızdan şikayetinizin ne olduğunu öğrenmeye çalışırız. Ardından eğer kullanıcı olarak sizin çözebileceğiniz basit bir arıza mevcutsa bu durumda telefon veya online sistemler üzerinden yardımcı olarak arızanızı çözmeye çalışırız. Böylece Haier Servis çağırmanıza gerek kalmaz.
Elbette. Buca Haier Servisi kapsamında tamir ettirdiğiniz tüm Haier beyaz eşyaları için servis sağlayıcı olarak 1 yıl garanti sunmaktayız. 12 ay içerisinde Haier beyaz eşyanızda tamir edilen veya değişimi yapılan yedek parça kapsamında tekrar sorun çıkarsa ücretsiz destek alabilirsiniz.
Haier Servisi Buca ekiplerimiz sabah 08:30'da mesaiye başlamakta olup akşam 19:00'a kadar açık durumdadır.

Buca Haier Servisi Telefon Numarası

Buca Haier Servis sağlayıcısı telefon numarasını arıyorsanız 0232 261 83 67 numaralı hattı aramanız yeterli olacaktır.