Buca Sharp Servisi

İzmir'in Buca ilçesinde Sharp Servisi arıyorsanız bu durumda web sayfamızdan detaylı bilgi edinebilir Buca Sharp Servisi talepleriniz için web sitemizde yer alan iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

(0232) 261 83 67

Buca Sharp Servisi | İletişim Bilgileri

📞 Buca Sharp Servisi Telefon Numarası 0232 261 83 67
🔧 Servis Tipi Özel Sharp Servis (Buca Sharp Yetkili Servisi Değildir.)
🗺️ Buca Sharp Servisi Adresi Hürriyet Mah. Menderes Cad. 14/A Buca, İzmir
🕤 Buca Sharp Servisi Çalışma Saatleri : 09:00-21:00
💬 Buca Sharp Servis Yorumu : ★★★★☆ 4.6 (✅ 226 Değerlendirme)
⌛ Buca Sharp Servis Süresi : 60 Dakika ile 120 Dakika Arası
📅 Güncellenme Tarihi : 20.03.2024
🌐 Elektronik Posta Adresi : info@bucaservisi-tr.com

Buca Sharp Servisi Hizmetleri

İzmir’in en büyük ilçelerinden olan ve yıllardır yüksek Sharp beyaz eşya ve elektrikli ev aletleri kullanımıyla ilk sıralarda olan Buca bölgesinde halen birçok kullanıcı tarafından Sharp markalı elektrikli ev aletleri kapsamında buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, klima, kombi, ankastre set, ocaklı fırın ve televizyon sıklıkla kullanılmaktadır. İnsan hayatını kolaylaştıran beyaz eşya teknolojisi gün geçtikçe ilerlemekte Sharp gibi markaların satış bayilerinin raflarında yer alarak kullanıcı ile buluşturulmaktadır. Gündelik yaşamı kolaylaştırmak amacıyla yola çıkılan beyaz eşya endüstrisi bugün küresel çapta kazandığı yüksek cirolar Sharp ile beraber birçok markayı ortaya çıkarmış ve bu gelişimlerden ve inovatif değişimlerden Buca ilçesinde oturan müşteriler de payına düşeni yeni ve teknolojik Sharp beyaz eşyaları ve klimaları satın almada ve kullanmada tercih ederek süreç içerisinde kendine düşen payı almıştır. Sharp elektrikli ev aletleri grubunda üstte saydığımız cihazlar oldukça önemli olup özellikle yıkama iklimlendirme ve pişirme grubundaki cihazlar en çok arızalanan cihazlar arasında yer almaktadır. Sharp beyaz eşyaların arızalanması ise gündelik yaşamı oldukça sekteye uğratmakta özellikle yerel konumunuz kapsamında Buca Sharp Servisi ihtiyacı zaman zaman doğmaktadır. Bu ihtiyacı karşılamak ise hiç kolay olmayıp bu alanda uzman kişiler tarafından servis istasyonunun kurulması ve yönetilmesi müşterilere sunulacak hizmet kalitesi açısından oldukça fazla önem teşkil etmektedir.

Bu önemin farkında olan işletmemiz ise sizlere Sharp beyaz eşyalarınızda yaşadığınız teknik sorun veya arızalarda sorunsuz bir Sharp Servis desteği sunabilmek adına kurulmuş yıllar boyunca süren bu uzun serüvende çalışmalarını müşteri memnuniyeti doğrultusunda şekillendirerek sahaya yansıtmıştır. Buca bölgesindeki en eski kurumsal firmalardan olan Sharp Servisi istasyonumuz ilk kurulduğu günlerdeki “en geniş servis ağını en kaliteli Sharp teknik servis hizmeti ile buluşturarak sunmak” misyonundan vazgeçmemiş Buca içerisindeki Buca Koop Şirinyer Evka 1 Kuruçeşme gibi mahalle ve semtlerine aynı gün içerisinde Sharp Servis hizmeti sunabilecek olanağa ve yeteneğe ulaşmıştır. Sharp Servisi Buca ekiplerinin çalışması sayesinde birçok Sharp beyaz eşyayı yerinde aynı gün tamir etmiş böylece tamir sürelerini kısaltarak müşteri memnuiyetini arttırmıştır. Şu anda Buca’daki en geniş yedek parça stoğuna sahip olan servisimiz kapsamında arızalanmış Sharp buzdolaplarınız için role termik buzdolabı motoru veya kapı lastiği temin edebileceğiniz gibi arızalı Sharp markalı çamaşır ve bulaşık makineleriniz için ısıtma pompası boşaltma pompası körük lastiği motor kömürü gibi yedek parçaları aynı gün içerisinde ofisimize uğrayarak satın alabilir dilerseniz teknik servisimiz aracılığıyla tamir işlemlerinin yanında yedek parça desteği de alabilirsiniz. Aynı zamanda iklimlendirme konusunda tecrübeli ekiplerimiz sayesinde Buca bölgesinde yer alan Sharp klimalarınızın bakımını yapabilir Sharp klima bakım fiyatları kapsamında sorgulama ve fiyat araştırması yapabilir aynı zamanda Sharp klimalarınızın klima sökümü klima montajı dış ünite veya iç ünite yer değişimi klima gazı doldurma işlemlerini aynı gün içinde tamamlattırabilirsiniz. Buca Sharp Servisi alanında uzman bir teknik servis olup yıkama ve iklimlendirme grubu dışında yer alan cihazlar olan Sharp fırınlarda da ocak lpg dönüşümü ya da tüp dönüşümü işlemlerini evinizde çok kısa bir sürede tamamlayabilmekte aynı zamanda evinizin en önemli ev aletlerinden olan Sharp televizyonlarınızın arızasında da uzman televizyon ustaları eşliğinde Sharp televizyon servisi hizmeti verebilmektedir. Sharp televizyonlarınızda meydana gelen panel değişimi fiyatları ekran kırılması led bar değişimi besleme kartı tamiri veya yazılım güncelleme gibi işlemler Buca’nın Şirinyer bölgesinde bulunan atölye merkezimizde aynı gün içerisinde tamir edilmekte ve test edilerek teslim edilip çözüme kavuşturulabilmektedir. Aynı zamanda firmamız aracılığıyla Sharp markalı kombileriniz için destek alabilir kombi bakımı fiyatları hakkında bilgi alabilir Sharp kombilerin yedek parçaları kapsamında eşanjör emniyet ventili sirkulasyon pompası elektronik kartlarının tamiri ve parça temini konusunda bizlere başvurabilirsiniz.

Sonuç olarak Buca bölgesinde yukarıda saydığımız ürünler kapsamında Sharp beyaz eşya klima veya kombi kullanıcıysanız sizlere işinde uzman ve kaliteli bir servis deneyimi yaşatacak bir Buca Sharp Servisi arıyorsanız bizleri arayabilir Buca noktasında en uygun fiyatlara kurumsal bakış açılı Özel Sharp Servis sağlayıcısı istasyonumuzdan destek alabilirsiniz. Telefonlarınızı bekliyor olacağız.

Sharp Servisi Buca | Sık Sorulan Sorular
Buca bölgesinde garantisi geçmiş Sharp ürünler için servis sağlayıcımız ile iletişime geçmek istiyorsanız 0232 261 83 67 numaralı telefon hattımızı arayabilirsiniz.
Bizler Özel Sharp Servisi olarak ilk etapta sizlere Sharp beyaz eşyanızdan şikayetinizin ne olduğunu öğrenmeye çalışırız. Ardından eğer kullanıcı olarak sizin çözebileceğiniz basit bir arıza mevcutsa bu durumda telefon veya online sistemler üzerinden yardımcı olarak arızanızı çözmeye çalışırız. Böylece Sharp Servis çağırmanıza gerek kalmaz.
Elbette. Buca Sharp Servisi kapsamında tamir ettirdiğiniz tüm Sharp beyaz eşyaları için servis sağlayıcı olarak 1 yıl garanti sunmaktayız. 12 ay içerisinde Sharp beyaz eşyanızda tamir edilen veya değişimi yapılan yedek parça kapsamında tekrar sorun çıkarsa ücretsiz destek alabilirsiniz.
Sharp Servisi Buca ekiplerimiz sabah 08:30'da mesaiye başlamakta olup akşam 19:00'a kadar açık durumdadır.

Buca Sharp Servisi Telefon Numarası

Buca Sharp Servis sağlayıcısı telefon numarasını arıyorsanız 0232 261 83 67 numaralı hattı aramanız yeterli olacaktır.